Náš příběh

Náš příběh - Náš sen

   V roce 2019 jsme spustili Damehodinky.cz, abychom poskytovali lidem kvalitu za rozumné peníze a také nadprůměrný zákaznický servis. Naše počáteční cíle se splnily. Opravdu to jde. Lze to krásně vidět na hodinkách u ostatních prodejců, kteří nabízí hodinky za několik tisíc a my Vám ty samé poskytujeme za pár stovek. Náš primární cíl, proč jsme s tímto vůbec začali, je ovšem daleko hlubší.

Damehodinky.cz nám pomohou splnit si daleko větší sen. Již brzy se na evropském trhu objeví precizně zpracované hodinky, které se budou rovnat těm nejlepším na trhu a přesto budou hodinky za férové ceny a zároveň část peněz půjde na dobré účely. A za tím budeme stát my bez investorů. Již máme vše připravené a čekáme jen na správný okamžik, kdy definitivně tuto senzaci spustíme.

Nejsme pouze obyčejní prodejci hodinek. Máme zde již komunitu tvořenou zejména ze spokojených zákazníků. Přidejte se k nám. Každou korunou přispíváte jak na náš sen, tak na sen český, kdy budou mít Češi celosvětově známou a kvalitní značku hodinek.

 

 

David Zakovsky 1 Albert Kolínský
David Žákovský Albert Kolínský
Co-Founder | CEO
Co-Founder | COO 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz